Eğitimler

Evet! Yanlış duymadınız, yukarıdaki iş modellerinin tamamını birlikte anlatıyoruz! Neden mi? Rekabetin ve maliyetlerin arttığı, firma ve toptancılarla anlaşmanın zorlaştığı bu dönemde rakiplerinden tam anlamıyla farklılaşman için size özel dizayn edilmiştir. Bu eğitimden sonra hangi iş modelini yapacağına sen karar ver! Yetkili Satıcı İş modeli yaparken Private Label taktik ve stratejileri ile firmalarla anlaşmak çok daha kolay olacak, Private Label yaparken diğer iş modellerini de nasıl birlikte yürüterek riskini azaltacağını, karlılığını arttırmanın daha kolay olacağını göreceksin. Dünya’da sadece birkaç tane örneği olan bu 4x4 eğitim sana bambaşka bir kapı açacak! Dünya Ligine Hoş geldin!

 

       Private Label

 

      Çok güzel bir iş fikriniz mi var? Kendi ürettiğiniz ürünleriniz veya üretimine kolaylıkla erişebildiğiniz ürünler mi var? Size ait bir marka ve size ait bir slogan ile ürünlerinizi yurt dışına açmak ister misiniz?

 

      Amazon’da kendi listeniz, kendi reklam kampanyalarınız, size ait resim ve videolarınız ile ürünlerinizi ve markanızı satmak, bir marka bilinirliği oluşturmak, ihracat yapmak ve pazarda yer almak günümüz dünyasında birçok kişi tarafından talep görmektedir. Peki bu o kadar kolay mıdır?

 

      Ticarette kar ve zararın kardeş olduğu gerçeğini benimseyenler için bu sorunun cevabı çok açık ve nettir. Private Label yapmak dünyada milyonlarca insanın yapabildiği gibi sizin için de kolaydır. Asıl önemli olan husus doğru bir strateji ve doğru bir pazar yerinde, gerekli donanım, sabır ve yol haritası ile giriş yapabiliyor olmaktır.

 

      Peki diğer iş modelleri yerine Private Label yapmayı neden tercih etmeliyiz? Aslında bu tarafımıza en çok yönlendirilen sorudur. Diğer iş modellerinin tamamı uzun vadede sürdürülebilir ve yine tek başına uzun vadede yapılabilecek iş modelleri değildir. Her şeyden önce size ait bir marka ve size ait bir liste olmadığı için ürüne bugün yaptığınız yatırımların tamamı sadece markaya ve markanın sahibine değer katmaktadır. Private Label yapan bir girişimci ise sadece para kazanmaz, markasına, şirketine değer katar ve pazarda kendi kararları ile söz sahibi olur.

 

Harika! Private Label yapmak istiyorsun ama öncesinde sermayeni arttırman mı gerekiyor?

 

Aşağıdaki yazıyı okumanızı öneririm!

 

Arbitraj, Wholesale ve Yetkili Satıcı

 

     Satılabilir ürünleri TR’den fiziki olarak bulup göndererek veya başka bir e-ticaret sitesinden alıp stoklu olarak Amazon’a göndererek, hatta Amazon.com dan alıp Kanada, Avustralya ve Avrupa’ya göndererek Arbitraj İş modelini yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

     Wholesale, Yetkili Satıcı iş modeli ile birlikte Amerika’da toptancılar ile iletişime geçip veya distribütörler ile görüşerek hatta marka sahibinden satış onayı alarak toplu bir şekilde ürünleri alıp, Amazon’da hali hazırda satan listelere girebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

     Kulağa çok hoş geliyor demi? Üretim süreci ile ilgilenmiyorsunuz, reklam kampanyaları ile uğraşmıyorsunuz, ürün tutar mı derdiniz yok, hazırda sattığını bildiğiniz ürünlere girerek çok daha az riskle para kazanabileceğinizi düşünüyorsunuz.

 

     Peki kolay para kazanma diye bir şey var mı ticarette? Tabi ki yok, işte bu eğitim size ne sağlayacak?

 

 

 • Private Label inceliklerini ve analiz yeteneğinizi kullanarak ürün bulma süreçlerinizi kolaylaştıracak.
 • Bu analizler sayesinde hali hazırda satan firmalara öyle mailler atacaksınız ki, firmaları ikna süreçleriniz çok hızlanacak!
 • Bu eğitimden sonra Private Label yapmak isteyen girişimciler aynı anda diğer iş modellerini de yapmak isteyecek.
 • İş modellerine tam anlamıyla hâkim olacak ve kendinize kısa-orta ve uzun vadeli planlar çıkarabilecek, bir iş modelini yaparken diğeri için tekrardan eğitim almaya ihtiyaç duymadan direkt yola koyulacaksınız.

 

     Son 1 yılda 500’e yakın bireysel girişimciye, 50’den fazla kurumsal firmaya Private Label, Arbitraj Wholesale ve Yetkili Satıcı eğitimi verdik. Eğitimlerimizin en büyük amacı ve bizce başarılı olmanın sermaye ile birlikte en önemli kriteri olan doğru bir bakış açısı, doğru bir strateji ve farklılaşma ile teorik bilgileri harmanlayıp, çıkacağınız yolda sizlere bir yol haritası sunmaktı. Bu amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok arkadaşımız çok daha bilinçli ve titiz bir şekilde ticaret hayatına devam etmektedir.

 

    Eğitimlerimizde çok fazla tanım ve teorik bilgi ile zaman kaybetmemek ve katılımcılarımızı dinç tutmak adına marjinal bir karar vererek mutlaka bilinmesi gereken teorik bilgileri yine TR’de eşi ve benzeri olmayacak detayda ve sıralamada Youtube sayfamızda herkese açık ücretsiz bir şekilde paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Böylelikle girişimciler hem daha bilinçli ve hazır bir şekilde eğitime katılıyor hem de bizler tamamen analiz ve strateji üzerine daha fazla örneklemeler ile pratikte başarı oranınızı arttırmaya ve riskinizi minimize etmeye çalışıyoruz.

 

    Eğitim içeriğimiz aşağıdaki gibidir;

 

 • Detaylı Amazon İş Modelleri ve Pazaryerleri
 • Başarılı Amazon Satıcısının Yol Haritası
 • Amazon Satıcı Panelini Detaylı Şekilde Tanıyalım
 • A’dan Z’ye Manuel Ürün Bulma
 • A’dan Z’ye Hellium10 Tanıtımı ve Ürün Bulma
 • Detaylı Keepa Kullanmayı öğreneceğiz ve gerçekten BUYBOX alacağımız ürünleri tespit edeceğiz.
 • Satacağımız Ürünü Belirliyoruz!
 • Ürünümüzün Stok ve Maliyet Analizini Çıkarıyoruz
 • A’dan Z’ye Rakip ve Pazar Analizi
 • Tümden varım yöntemi ile TR’de bir ilk! Private Label İş modelinde A’dan Z’ye analiz ile satılabilir 3 Ürün ve Analizini yapıyoruz ve bunu Yetkili Satıcı iş modelinde kullanarak firmalardan onay alma noktasında müthiş bir yol izliyoruz!
 • Marka Sahipleri ile iletişime geçerken yapmamız gereken en ince detayına kadar düşünülmüş mail oluşturuyoruz, bugüne kadar örneği yok!
 • Title, Bullet Point, Description ve Search Term İncelikleri
 • A’dan Z’ye Manuel ve Panel Üzerinden Ürün Listeleme
 • Varyasyonlu Ürün Listelemeyi ve Püf Noktalarını Öğreniyoruz
 • A’dan Z’ye Fotoğraf ve Video Analizi
 • Tüm Detaylarıyla A+ Content ve Önemi
 • Ürünlerimiz için Kendi Giveaway Algoritmamızı Çıkarıyoruz
 • Giveaway Bütçe Analizi
 • Giveaway Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 • Amazon’da Özel Günler Öncesi Giveaway Analizi
 • A’dan Z’ye SellerBoard Kullanımı
 • Arbitraj, Wholesale ve Yetkili Satışta Sizi Bir Adım öne çıkaracak Seller Feedback ve Private Label iş modelinde size değer katacak Customer Review Alma incelikleri ve Püf Noktaları
 • Amerika’da Şirket Kurulumunun Önemi
 • Amerika’da Marka Tescil Süreçleri
 • Amazon Brand Registry Avantajları ve Stratejileri
 • Amerika’da Muhasebe ve Vergi, Olmazsa olmaz Reseller Certificate nedir? Bu belgesinin alınması ve aylık beyannameler için bize özel fiyatlardan faydalanıyoruz
 • İngiltere’de Şirket, Muhasebe ve Vergi
 • Türkiye’de Şirket, Muhasebe ve Vergi
 • Kosgeb ve Ticaret Bakanlığı Teşvikleri Hakkında Detaylı Bilgi
 • PPC’ye dair her şey! En Önemli tanımlara, reklam tiplerini öğren, harika analizler ile en efektif reklam kampanyalarını yönet!
 • PPC Detaylı Kampanya Performans Analizi bu reklam kampanyalarını hem Private Label hem diğer iş modellerinde uygulamayı çok seveceksiniz
 • Bir Amazon Satıcısının En büyük dostu EXCEL ile Toptancı takibi, kar ve maliyet analizi yapıyoruz hem Arbitraj Wholesale hem de PL için ayrı Exceller hazırlıyoruz, ticaretinizin takibi hiç bu kadar olmayacak!
 • Amerika’da Şirket Kurmak isteyen katılımcılara İlhan Hoca bağlantı kurup ücretsiz danışmanlık verecektir. (Şirket kurulum maliyeti dışında cebinizden 5 kuruş çıkmasın!)
 • Türkiye’den Kargo Gönderimleri Hakkında A’dan Z’ye Navlungo Panel Tanıtımı ve katılımcılara özel kargo indirimleri
 • Amerika’da Ara Depo kullanımın önemi! Park Palet ile Ara depo süreçlerini öğrenin size özel depolama ücretleri ve diğer indirimleri kaçırmayın.
 • Amazon dışında kendi e-ticaret siteniz üzerinden satış yapmak, Wholesale, Private Label ve Yetkili Satıcı iş modellerinde olmazsa olmaz web sitesinin önemini, alanında harikalar yaratan İKAS’tan dinliyoruz. Size özel sunulacak indirimler ise gerçekten harika!

 

 

Ve çok daha fazlasını öğretiyoruz.

 

Eğitimden sonra artık sadece Amazon’da satışı ve tanımlamaları bilen değil aynı zamanda strateji üretebilen, analiz yapabilen ve kendi kararlarınızı kimseye ihtiyaç duymadan verebiliyor durumda olacaksınız.

 

Eğitimlerimiz senede iki veya üç defa açılıyor, Canlı oturumlar ile yapılıyor, kayıtlara ise web sitemiz üzerinden erişim sağalabiliyorsunuz.

 

 Paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!

Sponsored By
Sponsorlar

Amazon Private Label, Wholesale & Yetkili Satıcı Eğitimi (Tekrarı Yok, Son Canlı Eğitimimiz)

İlhan Selçuk Akademi Gururla Sunar! TR'de ve Dünyada İlk! Bu Eğitimin Eşi Benzeri Yok!

POPÜLER
Mentoreis Diamond Eğitim ve Danışmanlık Paketi $1,199.00

* Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

* 75 + Saat Canlı Eğitim

* İlhan Selçuk ile Bire Bir 4 Görüşme Hakkı (Her Görüşme 1 saat)

* Mentoreis Soru Cevap Canlı Yayınlarına 6 Ay Boyunca Ücretsiz Katılma Hakkı (Haftada 1 Canlı Yayın)

* Geçmiş Mentoreis Soru Cevap Yayınlarının Kayıtlarına 6 Ay Boyunca Erişim İmkanı (23 Ders)

* İlhan Selçuk'a ait Markların Yetkili Satıcısı Olmanız Durumunda Eğitim Ücretinin İade Edilme Hakkı

* Ücretsiz Amerika Şirket Kurulum Danışmanlığı

* Ücretsiz Amerika Banka Hesap Açılış Danışmanlığı

* Ücretsiz Amazon Hesap Açılış Desteği

* Eğitim Boyunca ve Eğitim Bittikten Sonra 8 AY Yayınların Kayıtlarına Sınırsız Erişim İmkânı

* USA Giveaway Hizmetimizde %30 indirim imkânı

* Katılımcılara Özel Whatsapp Grubu

* Eğitim Başarı Sertifikası

Mentoreis PRO Eğitim Paketi $599.00

* Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

* 75 + Saat Canlı Eğitim

* Mentoreis Soru Cevap Canlı Yayınlarına 6 Ay Boyunca Ücretsiz Katılma Hakkı (Haftada 1 Canlı Yayın)

* Ücretsiz Amerika Şirket Kurulum Danışmanlığı

* Eğitim Boyunca ve Eğitim Bittikten Sonra 4 AY Yayınların Kayıtlarına Sınırsız Erişim İmkânı

* USA Giveaway Hizmetimizde %15 indirim imkânı

* Katılımcılara Özel Whatsapp Grubu

* Eğitim Başarı Sertifikası