Saatlik ve Aylık Danışmanlık Hizmeti -
Danışmanlık Paketleri

Danışmanlık Paketlerimiz;

 

Amazon’da satış için mi hazırlanıyorsunuz? Veya hali hazırda satış mı yapıyorsunuz? İlhan Selçuk Akademi olarak sizlere süreçleriniz, sorularınız ve iş geliştirme hususunda destek sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken saatlik, aylık veya 6 aylık görüşme paketlerimizi almak. Uzman destek ekibimiz ve İlhan Selçuk ile bire bir görüşerek süreçlerinizde farklılıklar yaratabilirsiniz.

 

Danışmanlık Hakkında Sıkça Sorulan Sorular;

 

 • Neden saatlik görüşme yerine aylık paket seçmeliyim?
 • Aylık paketler, saatlik görüşmelere göre daha uygun olmasının yanı sıra, düzenli görüşmeler ile süreçlerinizi takip edebilme, sonuçları izleyebilme ve iş geliştirme ile birlikte daha büyük başarı sağlanabilmektedir.

 

 • Danışmanlık hangi iş modellerinde verilmektedir?
 • Şu an için sadece Private Label iş modelinde danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

 • Aylık Paket aldım, görüşme haklarımı aynı ay içinde bitirmek zorunda mıyım?
 • Aylık paketlerde kalan kullanım haklarınızı en fazla bir sonraki ay içinde kullanmanız gerekmektedir. 6 Aylık paket alımlarında ise haklarınızı 12 ay içinde dilediğiniz aylarda dilediğiniz miktarda müsaitlik çerçevesinde kullanabilirsiniz.

 

 • Görüşmeler kaç dakika sürmektedir?
 • Her bir görüşme 45 dakika olarak planlanmakta olup, görüşmelerimiz 60 dakikaya kadar uzayabilmektedir.

 

 • Görüşmeler için planlama nasıl yapılıyor?
 • Saatlik paket alımlarında web sitemiz üzerinden direkt müsait tarih ve saat seçimi yaparak satın alımı tamamlayabilirsiniz. Aylık ve 6 aylık paketlerde ise satın alım tamamlandıktan sonra info@ilhanselcuk.com’a mail atarak bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. Alanında uzman arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak süreç hakkında bilgi veriyor olacaktır.

 

 • Danışmanlıklarda hangi konularda destek sağlayabiliyorsunuz?
 • Amerika Amazon’da satış öncesi şirket kurulumu, marka tescil süreçleri, banka hesap açılışı, Amerika’da şirket üzerine Amazon hesap açılışı, Bireysel Amazon hesabını kurumsal Amazon hesabına çevirme, Amerika, İngiltere ve Avrupa Amazon’da satış, liste kontrol, reklam kampanyaları kontrolleri, giveaway süreçleri ve birçok hususta destek sağlayabiliyoruz.

 

 • Görüşmelere kim katılıyor?
 • Görüşmelere İlhan Selçuk ve gündem hakkında uzman personelimiz birlikte katılım sağlamaktadır.

 

 • Danışmanlık paketlerinde iade var mıdır?
 • Saatlik görüşmelerde 72 saat kalana kadar iptal veya değişiklik yapılabilmektedir. Aylık ve 6 aylık paketlerde ise ilk görüşmeye 72 saat kalana kadar iptal veya değişiklik hakkı tanınmış olup, sonrasında iptal hakkı bulunmamaktadır.

 

 

Paketlerimiz;

 

Saatlik Danışmanlık (1 Görüşme)

Aylık Danışmanlık (2 ile 4 görüşme arasında seçebilme)

6 Aylık Danışmanlık (10 ile 20 görüşme arasında seçebilme)

 

Not:

 

Saatlik paket alımlarında web sitemiz üzerinden direkt müsait tarih ve saat seçimi yaparak satın alımı tamamlayabilirsiniz.

 

Aylık ve 6 aylık paketlerde ise satın alım tamamlandıktan sonra info@ilhanselcuk.com’a mail atarak bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. Alanında uzman arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak süreç hakkında bilgi veriyor olacaktır.

POPÜLER
İLHAN SELÇUK İLE DANIŞMANLIK (4 SAAT/4 GÖRÜŞME SÜRESİ) $479.00

Amazon Hesabınız, PPC, SEO, Giveaway, Lansman, Listeleme ve Diğer sorularınız hakkında 4 saatlik görüşme alabilir, alanında uzman İlhan Selçuk ile 4 görüşme yapabilirsiniz (Her bir görüşme 1 saat olmak üzere toplam 4 görüşme hakkınız mevcut olacaktır)

İLHAN SELÇUK İLE DANIŞMANLIK (1 SAATLİK/ 1 GÖRÜŞME) $149.00

Amazon Hesabınız, PPC, SEO, Giveaway, Lansman, Listeleme ve Diğer sorularınız hakkında saatlik görüşme alabilir, alanında uzman İlhan Selçuk ile 1 saatlik görüşme yapabilirsiniz. 

İLHAN SELÇUK İLE DANIŞMANLIK (12 SAAT/12 GÖRÜŞME SÜRESİ) $1,179.00

Amazon Hesabınız, PPC, SEO, Giveaway, Lansman, Listeleme ve Diğer sorularınız hakkında 12 saatlik görüşme alabilir, alanında uzman İlhan Selçuk ile her bir görüşme 1 saat olmak üzere toplamda 12 görüşme gerçekleştirebilirsiniz.