Pazar, Rakip ve Satılabilir Ürün Analizi -

Pazar, Rakip ve Satılabilir Ürün Analizi

 

     Amazon’da başarılı olmanın en önemli sırlarından bir tanesi tam anlamıyla hazır bir şekilde pazara açılmaktır. Dünyanın en iyi ürününü üretebiliyor olabilirsiniz veya çok iyi bir sermayeniz olabilir ama maalesef başarılı olabilmek için bunlar yetersiz kalmaktadır.

 

    İlhan Selçuk Akademi olarak müşterilerimize yaklaşık 100 saatlik bir çalışma ile satış yapmak istediği Pazar, Rekabet ve Ürün konusunda analizler, Listeleme ve SEO çalışması hatta kendi giveaway algoritmalarını çıkarmaktayız. Bu analizler ile birlikte kısa – orta ve uzun vadede yatırım maliyetlerinizi, ürün hakkında beklenen satışlarınızı, Pazar büyüklüğü ve daha birçok önemli dataları sizlere bir kurgu içinde sunmaktayız.

 

    Son 1 yıl içinde 50’den fazla firmaya sunmuş olduğumuz bu hizmet ile birlikte siz de ticaretinizde risklerinizi minimize edebilir ve ciddi bir ön bilgi ile birlikte yola çıkabilirsiniz.

 

  

Sıkça Sorulan Sorular

 

  • Benim sadece ürün analizine ihtiyacım var, tamamını almak zorunda mıyım?
  • Müşterilerimize 3 farklı paket sunulmaktadır;

. Pazar, Rekabet ve Ürün Analizi

. Listeleme ve SEO Çalışması

. İlk 2 paket ile birlikte Giveaway algoritması ve süreç takibinin yapılması hizmetinin de dahil olduğu bir paket sunulmaktadır. Paketleri incelemek için lütfen tıklayınız.

 

  •    Analiz paketini aldım ortalama ne kadar bir bekleme süremiz vardır?
  • Analiz paketini satın aldıktan sonra hemen İlhan Selçuk ile sizlere bir görüşme ayarlıyoruz. Beklenti ve taleplerinize yönelik tüm detaylar görüşüldükten sonra satın alınan pakete göre 1 hafta ile 3 hafta arasında değişen sürelerde size özel hazırladığımız analiz paketlerimizi tarafınıza iletiyoruz, İlhan Selçuk ile ikinci bir görüşme yapılarak sizlere detaylı bir şekilde çalışmamızı anlatıyoruz.

 

  • 1. Paketi satın aldım, sonrasında diğer paketi de ayrıca almak istersem bir indirim sunulmakta mıdır?
  • İndirimli satın alma imkânı sadece ilk alımda sunulmaktadır, sonrasında maalesef bir indirim sunulamamaktadır.

 

  • Paketler içinde İlhan Selçuk ile bire bir görüşme var mıdır?
  • 1 veya 2. Paketi tercih ettiğinizde toplamda 2 görüşme hakkınız bulunmaktadır. 3.paket seçiminde ise 4 görüşme hakkınız bulunmaktadır.