Mentoreis Topluluğu -
Topluluk Paketleri

Mentoreis E-Ticaret ve E-İhracat Topluluğu Nedir?

 

Mentoreis E-ticaret ve E-ihracat Topluluğu kalitenin asla tesadüf olmadığına inanan değerli girişimcileri, uzmanları ve hizmet sağlayıcıları ile tam bir dayanışma ortamı içerisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir topluluk olarak birlikte büyümeyi hedeflemektedir.

Mentoreis E-ticaret ve E-ihracat topluluğunun en önemli amaçlarından biri, e-ticaret girişimcilerinin tereddüt yaşadığı noktalarda önemli bilgi kaynaklarına erişimlerini sağlayacak platformu oluşturmaktır. Bunu yaparken de çevrimiçi çözümleri, alanında yetkin hizmet sağlayıcılar ile birleştirerek girişimcinin en avantajlı şartlarla ticaretini sürdürmesi, Mentoreis topluluğunun en önde gelen misyonlarındandır.

 • Topluluk, kendi içerisinde hizmet sağlayıcılar ile e-ticaret girişimcilerinin birbirleriyle görüşebilecekleri ve fikir alabilecekleri her an canlı kalacak çevrimiçi bir sistem olarak dizayn edilmiştir.
 • Topluluk sohbet kanalı içerisinde her hizmet sağlayıcının atadığı bir personel yer alacaktır. Böylece girişimcinin ihtiyacı olduğu hizmetin temsilcisi her an ulaşabileceği bir konumda olacaktır.
 • E-ticaret girişimcisi, kendisi gibi girişimciler ile beyin fırtınası yapabileceği ve fikir alışverişi yapabilmenin yanı sıra düzenlenecek etkinliklerde lojistik, muhasebe, hukuki işlemler ve şirket kuruluşu gibi önemli konularda hizmet sağlayıcılar ile çevrimiçi topluluk iletişim kanallarında buluşabilecek ve süreci birlikte yürütebileceği partnerlere erişilebilecektir.
 • Haftada bir defa gerçekleştirilecek canlı yayınlarda;
  •  Ayda bir defa farklı kategorilerde olacak şekilde, A'dan Z'ye Private Label kâr marjı yüksek bir ürünün analizi yapılacaktır. Bu çalışmanın içerisinde;
   • Rakip Analizi
   • SEO
   • Keyword Analizi
   • A’dan Z’ye Maliyet Çalışması gibi önemli kriterler üzerinde çalışmalar yapılacaktır.
  • Ayda bir defa Yerli ve yabancı özel konukların yer aldığı yayınlar ile girişimcilerin alanında uzman kişi ve kurumları dinleyebilme ve bu firmalar ile çalışabilme imkanına sahip olabilecektir. 
  • Ayda bir defa yapılacak Soru-cevap yayınları her türlü sorularınızı İlhan Selçuk ile birlikte çözüm arıyor olacaksınız.
  • Ayda bir defa ise girişimcilerin ticaretine yön verecek derin strateji paylaşımları ve güncel dip bilgi yayınları gerçekleştirilecektir.

 

Sizler de bu topluluğun bir parçası olmak istiyorsanız, aşağıda paylaşmış olduğumuz paketleden sizler için uygun olanı seçebilir ve aramıza katılabilirsiniz.

Basic Aylık$ 29.00
Pro Yıllık$ 249.00
Diamond Yıllık$ 3,299.00
Topluluk kayıtları başlamıştır. 11 Nisanda aktıf olacaktır.
Basic $ 29.00 / Aylık
Pro $ 249.00 / Yıllık
Diamond $ 3,299.00 / Yıllık
12 Aya Varan Taksit İmkanı
Topluluk Kanalımıza Erişim
Canlı Yayınlara Erişim Ayda 4 Yayın Yapılacaktır
Geçmiş Canlı Yayın Kayıtlarına Erişim
Aboneliğiniz Döneminde Yayınlanan Kayıtlara Erişim
Geçmiş Tüm Yayın Kayıtlarına Erişim
Geçmiş Tüm Yayın Kayıtlarına Erişim
İlhan Selçuk Private Label & Wholesale Eğitimi Geçmiş Güncel Eğitim Kayıtlarına Tam Erişim
İlhan Selçuk ile Bire Bir Danışmanlık *
Yılda 1 Defa
Yılda 12 Defa
Ücretsiz ABD'de Şirket Kurulum Danışmanlığı Masraflar Hariç
ABD'de Şirket Kuruluş Maliyetlerinin Karşılanması Yasal Adres Temini, EIN Numarası Temini, Banka Hesabı Kuruluşu, Amazon Şirket Hesabı Kuruluşu Desteği Dahil
İlhan Selçuk'a Ait Markalara Yetkili Satıcı Olarak Başvurma Fırsatı *
A'dan Z'ye Ücretsiz Ürün Analizi Liste Optimizasyonu, Pazar Analizi, Rakip Analizi ve SEO Çalışması
Yılda 2 Ürün
Giveaway Hizmet İndirimi (Ürün Bedeli Hariç)
%10
%30
Düzenlemiş Olduğumuz Etkinlik ve Seminerlere İndirimli Katılma Hakkı Yurt İçi / Yurt Dışı
%15 / %5
%25 / %10
%75 / %20
* Yetkili satıcılık başvuruları ayrıca bir değerlendirmeye tabidir. Yetkili satıcı olmak için başvuru esnasında diamond paket almanız gerekmemektedir. Yetkili satıcı başvurunuz onaylandığında paketinizi Diamond olarak yükseltmeniz gerekecektir. * Yetkili satıcı olmanız halinde İlhan Selçuk ile bire bir danışmanlık haklarınız re-seller toplantılarına devir olacaktır.